Heb je een vraag voor NVC, dan kun je deze hier stellen. Of kies een email adres hieronder.

E-mailadressen

Voorzitter Marjon Eijpe voorzitter@nvc-nieuwegein.nl
Secretaris Ed Lasut secretaris@nvc-nieuwegein.nl
Penningmeester Annemieke Matena en Margo de Vendt penningmeester@nvc-nieuwegein.nl
Ledenadministratie Paula Beenen
Havezatedrift 26
3436 CE Nieuwegein
NVC lidmaatschap aanmeldingsformulier
ledenadministratie@nvc-nieuwegein.nl
Overige belangrijke e-mailadressen:
(zie ook Bestuur en Commissies)
Activiteitencommissie
Technische Commissie
Materialencommissie
Webredactie
activiteitencommissie@nvc-nieuwegein.nl
technischecommissie@nvc-nieuwegein.nl
materialencommissie@nvc-nieuwegein.nl
website@nvc-nieuwegein.nl
NVC op sociale media NVC op Facebook